راهنمای خرید از فروشگاه اینترنتی ارزان پروداکت

با سلام، مشتری گرامی از این‌که ارزان پروداکت، را برای خرید اینترنتی انتخاب کرده اید بسیار سپاسگذاریم.
برای خرید از فروشگاه شما می‌توانید از دو روش خرید پستی و خرید نقدی استفاده کنید:
در خرید پستی شما ابتدا محصول را از طریق پست و یا پیک درب منزل و یا محل کار تحویل خواهید گرفت و سپس هزینه‌ی محصول را به صورت حضوری به مأمور پست پرداخت خواهید کرد.
در روش دوم یعنی خرید نقدی که شامل ۱۰% تخفیف نیز هست، شما می‌توانید هزینه‌ی محصول را ابتدا از طریق درگاه بانکی آنلاین پرداخت نمایید و سپس محصول را درب منزل و یا محل کار تحویل بگیرید. برای خرید نقدی شما باید دارای کارت بانکی عضو شبکه شتاب باشید و همچنین رمز دوم کارت خود را فعال کرده باشید.
برای خرید محصول می‌توانید با توجه به راهنمایی‌های زیر اقدام نمایید:
۱- ابتدا بر روی دکمه‌ی خرید پستی که در توضیحات محصول موجود است کلیک کنید، سپس در صفحه‌ای که باز شده، استان و شهر خود را انتخاب کنید و بر روی تأیید سفارش کلیک کنید. (مانند عکس زیر)

روش خرید پستی و آنلاین از فروشگاه های اینترنتی

۲- سپس نوع ارسال را انتخاب نموده و فرم مشخصات را به صورت کامل تکمیل نمایید و بر روی دکمه‌ی تأیید سفارش کلیک کنید. پس از آن، سفارش شما ثبت شده و سیستم به شما شناسه‌ی سفارش خواهد داد. آن شناسه را ذخیره کرده و تا زمانی که محصول به دست شما نرسیده است آن را نزد خود نگاه دارید.
– اگر خرید نقدی را انتخاب کنید، پس از تکمیل فرم سفارش به درگاه بانک ملت هدایت خواهید شد و پس از پرداخت وجه، دوباره به فروشگاه بازخواهید گشت و شناسه‌ی سفارش برای شما نمایش داده خواهد شد.

زمان بندی‌های تقریبی رسیدن سفارشات:
پست سفارشی: ۵ الی ۱۰ روز کاری
پست پیشتاز: ۲ الی ۷ روز کاری
خرید نقدی: ۲ الی ۷ روز کاری
پیک موتوری: ۱ الی ۵ روز کاری